2018-11-05

В.М.Донець

Вітальний концерт в Олександрійському геріатричному пансіонаті

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Вони щодня стоять на захисті прав і свобод соціально незахищених верств населення, турбуються про пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю, дітей та молодь, вирішують питання зайнятості, оплати праці.

04 листопада 2018 року в Олександрійському геріатричному пансіонаті відбувся вітальний концерт до Дня працівника соціальної сфери України, який влаштували студенти нашого коледжу. До концерту було підготовлено чимало цікавих номерів.

Дуже сподобався глядачам виступ тріо у складі Ріти Скидан, Валерії Піскун та Валерія Цапка. Довго аплодували пісні «Червона рута» у виконанні Валерії Піскун. Зачарувала грою на флейті Влада Чернова, повеселив усіх Данило Кирпита, а талановиті виконавиці пісень Ангеліна Іліка, Юлія Черненко та Анна Карбовська створили атмосферу єднання глядачів і артистів.

З великим захопленням і щирою вдячністю працівники пансіонату аплодували юним артистам за позитив, який вони подарували своїм концертом.

Підготували концертну програму викладачі коледжу В.М.Донець та М.А.Кусик.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури