2018-11-03

Н.В.Жеребило

Участь викладачів коледжу у відкритті мистецької виставки «Країна майстрів»

1 листопада викладачі спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» прийняли участь у відкритті обласної виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Країна майстрів».

Виставка приурочена до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва й представляє найкращі роботи митців старшого покоління та творчої молоді.

В експозиції зали представлені роботи 55-ох народних майстрів Кіровоградщини, серед яких і вироби викладачів нашого закладу. Твори умільців виконані в найрізноманітніших видах декоративно-ужиткового мистецтва: народне малярство та декоративний розпис (Н. В. Жеребило), писанкарство (Г. В. Сидоренко), різьблення по дереву та розпис (О. І. Жеребило).

Презентоване розмаїття напрямків декоративно-ужиткового мистецтва не лишить відвідувачів байдужим. Ми ж пишаємося творчістю наших викладачів-майстрів й бажаємо їм невичерпного творчого горіння, енергії та втілення у життя всіх їх творчих ідей і починань.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури