2018-12-05

Н.О.Піскун

Герої війни – наші земляки:

До 75-ї річниці визволення м.Олександрія від фашистських загарбників

Є дати, які вписані в віки!

Минуле нашої Олександрії незабутнє.

Цю дату правнуки повинні пам`ятати -

День визволення міста – Шосте Грудня!

Шостого грудня 1943 року в наше місто прийшло довгоочікуване і життєдайне свято — Олександрія була звільнена від фашистських окупантів. Першими сюди увірвалися прославлені Т-34 116-ї танкової бригади під командуванням полковника Є. Юревича. Один з цих танків і нині стоїть на постаменті на площі Визволення.

Пам`ять... Вона нетлінна й вічна. Вона дивиться на нас зі старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберегли для нащадків колишні фронтовики, вона не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас зі сторінок книг, в залах музеїв; її, мужню і величну, надійно оберігає народ.

Саме тому студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» провели історичний урок пам`яті «Герої війни – наші земляки» у залах Олександрійського музейного центру ім. А.Ф. Худякової.

Низько схиляємо голови перед світлою пам`яттю воїнів, які віддали життя на фронтах за мир, свободу та вільне майбутнє для своїх дітей і онуків.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури