2018-12-04

Н.О.Піскун

Військово-польовий АРТ

Студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» завітали до Олександрійського музейного центру ім. А.Ф. Худякової, де розгорнута виставка «Військово-польовий АРТ».

Їх вразила масштабність експозиції: понад 300 експонатів з ящиками з-під боєприпасів, тубусами від гранатометів, гільзами, фрагментами снарядів, зразками стрілецької зброї, що були перетворені у картини, панно, ляльки-мотанки, іграшки, скрині та інші побутові речі.

Засновник даного культурно-мистецького проекту Павло Ротар, учасник АТО. Під час служби у зоні бойових дій він почав збирати використані боєприпаси та елементи військового спорядження, які завдяки майстрам з усієї країни були перетворені у мирні об`єкти мистецтва. Творчі роботи створювали дуже талановиті майстри у різних техніках декоративно-прикладного мистецтва: декоративний розпис, лозоплетіння, різьба, кераміка, вишивка, ткацтво, печворк, соломоплетіння тощо. Серед майстрів-авторів виставки є декілька учасників АТО, які проходили службу безпосередньо в зоні бойових дій. До створення робіт для цього проекту активно долучилися й олександрійці.

Відвідувачі зрозуміли, що перегляд цієї виставки - доречний привід поміркувати про власне відношення до війни, значення народного мистецтва, цінність життя, неможливість вбивства.

Низько схиляємо голови перед світлою пам`яттю воїнів, які віддали життя на фронтах за мир, свободу та вільне майбутнє для своїх дітей і онуків.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури