2018-12-13

О.В.Чернявська

Зустріч студентів із спеціалістом Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

12 грудня в рамках реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» та проведення Всеукраїнського тижня права у коледжі відбулася зустріч студентів ІІІ курсів з головним спеціалістом Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги А.О. Лунгою-Лягушею.

На заході було висвітлено таке важливе питання як «Трудове законодавство та працевлаштування в Україні», адже право на працю є одним із головних соціально-економічних прав людини.

Анна Олексіївна ознайомила присутніх з проблемами працевлаштування молоді, розповіла про ситуацію щодо попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці в Україні та за кордоном.

По завершенню зустрічі всім її учасникам були подаровані правові пам’ятки, розроблені Олександрійським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури