2018-12-13

БІБЛІОТЕКА, Т.М.Теличко, завбібліотекою

Правові знання – веління часу:

До Міжнародного дня прав людини

10 грудня в Україні стартував Всеукраїнський тиждень права. Для підвищення загального рівня правової культури підростаючого покоління, поширення правової інформації, запобігання проявам асоціальної поведінки в молодіжному середовищі бібліотека коледжу провела правознавчу годину «Правові знання – веління часу».

Ведучі заходу Вікторія Білик та Марія Кравченко розповіли студентам про їхні права й свободи, визначені Загальною декларацією прав людини та Конвенцією про права дитини; познайомили зі статистикою правопорушень молоді у Кіровоградській області, причинами формування протиправної поведінки та дали поради, як слід себе поводити, щоб не стати жертвою насильства і шахрайства.

З метою визначення рівня обізнаності студентів зі своїми правами та обов`язками було проведено правову бліц-вікторину «Будь вільним у правовому просторі». Викликала у користувачів інтерес книжкова виставка-інформація «Права людини – фундамент європейських цінностей» та перегляд відеоролика «Як не стати жертвою шахрайства».

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури