2018-12-14

Н.О.Піскун

На варті Вітчизни

Патріотичне виховання студентської молоді

Основною метою виховного процесу в коледжі є формування особистості, наділеної громадянською відповідальністю, національною самосвідомістю, високими духовними цінностями, родинними і патріотичними почуттями. Цьому сприяють інформаційно-просвітницькі виховні години, зустрічі з цікавими людьми, залучення студентів до концертної діяльності, участь у роботі клубів за інтересами тощо. Ці заходи сприяють вихованню у студентської молоді цілісного розуміння таких засадничих принципів патріотичного виховання як відданість рідній Вітчизні, гордість за її соціокультурні та історичні здобутки.

Зустріч з військовими, учасниками АТО, що була проведена з нагоди святкування Дня Збройних Сил України, стала знаковою для студентів коледжу культури і мистецтв.

Гостями заходу були Олександр Віталійович Башкалов, заступник військового комісара Олександрійського об`єднаного міського військового комісаріату, Станіслав Віталійович Козенко, заступник командира військової частини 2269 та Микола Миколайович Воробченко, депутат міської ради, учасник АТО. Вони розповіли про досвід, який отримують молоді люди під час служби у лавах Збройних сил України, Національній гвардії України, перебування в АТО, поділились своїми думками, спогадами, міркуваннями стосовно сьогодення, закликали студентів любити рідну Україну та бути патріотами своєї держави. Охоче вступали в діалог із присутніми, зауважили, що війна змінює світогляд, заставляє по-іншому оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя.

Зустріч супроводжувалась концертними номерами талановитих студентів коледжу. Звучали пісні у виконанні Валерії Піскун, Руслана Куртлушаєва, Валерія Цапка, Маргарити Скидан, Ангеліни Іліки, Ольги Логвиненко, Анни Карбовської та Тетяни Донець. Ведучими зустрічі були Влада Рябоволик та Олександр Устенко, за музичне оформлення відповідав Данило Кирпита. Бібліотека коледжу представила на заході книжкову виставку-вшанування «Сини української землі».

По закінченню зустрічі вдячні слухачі подарували гостям невеличкі сувеніри, виготовлені власноруч студентами спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та побажали здоров`я, удачі, сил!

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури