2018-12-19

О,В, Банник

Посвята в режисери

17 грудня в нашому коледжі пройшов традиційний обряд посвяти в режисери, під час якого старші колеги з четвертого курсу перевіряють у першокурсників та студентів добору ті знання і вміння, яких вони набули за перше півріччя навчання в закладі, посвячують їх в дружню когорту режисерів, вручають символічні подарунки.

В цьому році старшокурсники обрали в якості ведучих обряду відомих персонажів фільмів жахів, які на перевірку виявилися не такими вже й страшними та кровожерливими, а навіть досить дружніми та веселими. Їх ролі виконали Д. Кирпита, М. Василенко, А. Радченко, М. Оніщенко, А. Давидова, А. Кравченко та А. Попадюк. В гумористичній формі вони перевірили, чого навчилися новачки на заняттях зі сценічної мови, сценарної майстерності, сценічної пластики, основ акторської майстерності, гриму та режисури. На завершення всіх випробувань, після клятви новачків та вручення символічних оберегів, староста першокурсників Богдан Довгий у танці переміг нечисть і довів, що у режисерів підростає гідна зміна.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури