2018-12-28

О.В.Чернявська

Новорічні пригоди Свинки Пеппи

Новий рік - найулюбленіше свято більшості дітей та дорослих, його з нетерпінням чекають у кожній оселі, довго і ретельно готуються. Дитячі ранки, очікування Діда Мороза і Снігуроньки з подарунками, хлопавки та бенгальські вогні, яскраві новорічні костюми - неодмінні атрибути цього довгоочікуваного свята.

Не залишилася осторонь і творча група креативних та талановитих студентів нашого коледжу, які з 21 по 29 грудня провели низку новорічних ранків для маленьких жителів міста, а також Олександрійського та Петрівського районів.

Герої театралізованої програми «Новорічні пригоди Свинки Пеппи» перенесли дітей у світ феєричного новорічного чарівництва. У хвацько закрученому сюжеті програми вдало чергувалися хороводи, танці, пісні, веселі ігри та конкурси.

Святкову атмосферу створювали і самі діти: вони перетворилися в різних казкових героїв. Були тут і Лисички, і Принцеси, і Буратіно, і Звіздар, і навіть Пірат. Було весело, гамірно та цікаво.

Новорічна казка, подарована студентами коледжу, принесла малечі масу позитивних емоцій на майбутній рік. А допомогли студентам організувати та провести ці веселі, яскраві і радісні ранки викладачі коледжу Чорна О.І., Кудря Н.В. та Кусик М.А.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури