2019-02-05

БІБЛІОТЕКА, Л.В.Письменна

Інтернет - територія безпеки

5 лютого 2019 року в світі відзначали «День безпечного Інтернету» під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Для сучасної молоді Інтернет дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя студентів та відкриває необмежені можливості для самореалізації, навчання, дозвілля, спілкування. Але разом з тим в Інтернеті приховано безліч небезпек.

До акції приєдналась і бібліотека коледжу, яка провела інформаційну годину на тему безпеки підлітків від сексуальних ризиків в мережі Інтернет «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Ведучі Аня Мельничук і Даша Попова, студентки спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», ознайомили присутніх з фізичними, психологічними, соціальними аспектами небезпеки Інтернету. Наголосили, що Інтернет може містити інформацію агресивного чи соціально небезпечного змісту. А надання переваги віртуальному світу перед реальним справляє негативний вплив на психіку і здоров`я людини. Перегляд відео про загрози, які можуть спіткати користувачів Інтернету, інформаційні матеріали: буклети, пам`ятки, напевно, заставлять глядачів замислитися. А знання цих небезпек дозволить їх уникнути.

Бібліотекар Письменна Л.В., підводячи підсумки зустрічі, звернулася до користувачів, щоб вони завжди були пильними, спостережливими і добре запам`ятали правила безпечної поведінки в Інтернеті, бо це перш за все особиста безпека кожного.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури