2019-02-06

Колектив коледжу

Пам`яті колеги


Сьогодні колектив Олександрійського коледжу культури і мистецтв схиляє голову у щирій скорботі: на 59 році життя пішла у Вічність чудова і сильна жінка Тетяна Миколаївна Мокрецова. Ми згадуємо її як світлу й відкриту людину, життєрадісну й доброзичливу подругу, мудрого вчителя, яка відкривала молоді найпрекраснішу таємницю мистецтва – музику.

Мила і доброзичлива, Тетяна Миколаївна щиро дарувала привітну посмішку і добре слово тим, хто його потребував. Вона була справжньою опорою для своєї родини і близьких друзів. Надзвичайно сильна духом, вона ніколи не пасувала перед труднощами. До останнього протистояла тяжкій невиліковній хворобі, що не дала їй втілити в життя намічені плани.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Тетяну Миколаївну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.

Вічна пам`ять світлій людині!

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури