2019-02-08

Н.О.Піскун

День безпеки в Інтернеті

5 лютого 2019 року - День безпечного Інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe і, починаючи з 2004 року, відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об`єднуються заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн.

Інтернет вже майже повсюди. І це добре, адже він справді чудовий помічник. Але інколи він перетворюється на небезпечний лабіринт, у якому можуть заблукати навіть дорослі, що вже говорити про дітей, підлітків, молодь! Дійсно, питання крадіжки персональних даних чи іншої інформації, віруси, прихований майнінг та інші явища стали вже звичними. Відтак навіть користування Інтернетом потребує певних правил та гігієни.

Саме ці питання обговорювались під час бібліоміксу «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Студенти спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та «Хореографія» розглядали різні загрози, пов`язані зі спілкуванням у соціальних мережах, переглянули тематичні відеоматеріали, взяли участь у онлайн тестуванні.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури