2014-03-04

О.А.Сухомлин, завідувач денного відділення

ДОБРО І МИЛОСЕРДЯ В НАС І ПОРУЧ З НАМИ

Сьогодні в світі, де різко відчувається нестача доброти, поваги і взаєморозуміння, так важливо згадувати слова мудрих людей, слова з Біблії, що пропагують мир і злагоду, щиру дружбу і кохання, нарешті цінність людського життя. Що робити нам, викладачам, в ці часи неспокою і тривоги? Ми повинні нести своїм вихованцям світло знань, наповнене невичерпними глибинами мудрості віків.

Саме з цією метою в Олександрійському училищі культури було започатковано розвивально-виховний проект «ДОБРО І МИЛОСЕРДЯ В НАС І ПОРУЧ З НАМИ», результатом якого стало проведення Тижня доброти викладачами та студентами спеціальності «Бібліотечна справа».

З 27 лютого по 5 березня в закладі було проведено Годину спілкування «Кажімо більше добрих слів», волонтерську акцію «Допоможи тим, кому гірше ніж тобі», виховну годину «Добро і милосердя поруч з нами», слайд-презентацію «Добрі вчинки – джерело життя», віртуальну подорож «Їх кредо – служити милосердю». А кожен день натхненної спільної роботи отримав свою назву: День відкритих сердець, добрих вчинків, вдячності, духовності, добрих слів і милосердя. Ніхто не залишився осторонь. Студенти були ініціаторами добрих справ. Сподіваємось, що і наш дружній колектив, і вся країна, і весь світ буде пам’ятати і виконувати побажання семи мудреців:

Спробуй не наступити, а поступитися

Не захопити, а віддати

Не кулак показати, а протягнути долоню

Не сховати, а поділитися

Не кричати, а вислухати

Не розірвати, а склеїти

Спробуйте. І побачите, яким радісним, спокійним і різнобарвним стане наш світ. Світ любові, добра і благополуччя.

Даний проект не потребував матеріальних затрат, адже доброта в основі своїй безкорисна, а милосердя – безкінечне.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Відео


Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури