Основний етап вступних випробувань до докторантури розпочато.

Основний етап вступних випробувань до докторантури розпочато. 2

Основна сесія тестування для вступу в аспірантуру триватиме з 14 до 29 липня Розпочалась основна сесія вступних іспитів до аспірантури

14 липня в Україні стартувала головна кампанія тестування абітурієнтів до аспірантури.

Учасники вступних випробувань проходитимуть єдиний вступний іспит (що охоплює загальну навчальну компетентність та іноземну мову) і єдине вступне випробування з методології наукових досліджень.

Головна сесія іспитів для вступу в аспірантуру триватиме до 29 липня.

Додаткова сесія іспитів для майбутніх докторів філософії та докторів мистецтва буде проведена з 24 до 28 серпня.

Щоб отримати можливість брати участь у конкурсному відборі до аспірантури, вступник повинен здобути сумарно щонайменше 300 рейтингових балів за обидва блоки єдиного вступного іспиту та щонайменше 100 рейтингових балів за єдине вступне випробування з методології наукових досліджень.

Як відомо, майбутні аспіранти мають змогу пройти онлайн пробні тести з загальної навчальної компетентності, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) та методології наукових досліджень.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ

Вступ.ОСВІТА.UA. Магістратура й аспірантура в Telegram.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *