Netflix готує возз’єднання акторського складу комедійного серіалу «Переростки» 02.08.2026 10:40 Укрінформ

Стрімінговий гігант Netflix працює над створенням фільму, що збере компанію британської комедії «Переростки» (The Inbetweeners) разом.
Цю інформацію оприлюднив ресурс Variety, як передає Укрінформ.
Очікується, що до проєкту долучаться ключові виконавці ролей: Саймон Берд, Джеймс Баклі, Блейк Гаррісон та Джо Томас.
Варто зазначити, що серіал «Переростки» виходив на телеканалі E4 у Великій Британії протягом 2008-2010 років.
Сюжетна лінія оповідає про пригоди учня старших класів з передмістя Вілла Маккензі (Берд) та його друзів Саймона Купера (Томас), Ніла Сазерленда (Гаррісон) і Джея Картрайта (Баклі) у вигаданому навчальному закладі Rudge Park Comprehensive.
Після успішного прокату трьох сезонів серіалу, світ побачили ще два надзвичайно популярні повнометражні фільми – у 2011 та 2014 роках.
Представники Netflix утрималися від коментарів.
Як раніше повідомляв Укрінформ, відомий стрімінговий сервіс Netflix придбав права на показ біографічної стрічки «Аведон» (Avedon), прем’єра якої на платформі запланована на кінець поточного року.
Кадр із серіалу: E4/IMDb
Велика Британія Netflix Серіал Комедія
