Сиквел про Людину-павука здобув понад $1 мільярд за тиждень і посів перше місце серед найкасовіших стрічок року 06.08.2026 10:28 Укрінформ

Фільм «Людина-павук: Новий день» (Spider-Man: Brand New Day) здобув за перший тиждень прокату понад $1 мільярд, ставши найкасовішим кінотвором цього року.
Про це інформує Variety, повідомляє Укрінформ.
Продовження історії про «Людину-павука» від Sony та Marvel, за участю акторів Тома Голланда та Зендаї, за перший тиждень прокату акумулювало $1,155 мільярда касових надходжень. З них $449 мільйонів надійшло з внутрішнього ринку Північної Америки, а ще $706,3 мільйона – з міжнародних ринків.
Таким чином, «Людина-павук: Новий день» вже здобув статус найкасовішого фільму поточного року.
Крім того, ця стрічка встановила рекорд найшвидшого збору $400 мільйонів у Північній Америці, досягнувши цієї позначки всього за чотири дні.
«Людина-павук: Новий день» став лише другою кінострічкою, яка подолала рубіж у $1 мільярд за шість днів прокату.
Прибуток від продажу квитків на цей сиквел перевершує показники фільму «Історія іграшок 5» від Disney, який з червня заробив $1,067 мільярда.
Як раніше повідомляв Укрінформ, американська кіностудія Sony Pictures представила трейлер пригодницької комедії «Джуманджі: Відкритий світ» (Jumanji: Open World) з Двейном Джонсоном у головній ролі.
Фото: Sony Pictures
Кіно Marvel Sony Комікс
