Найкращий брокер ICMarkets – основні переваги

Австралійській брокер ICMarkets має власний аналітичний департамент, офіси у країнах Європи та Азії, а також найкращу в галузі торгову платформу, що підтверджує відгуки клієнтів компанії.

Принципи роботи нового брокера ICMarkets

Метою роботи компанії ICMarkets є надання початківцям трейдерам та професіоналам біржової торгівлі доступу до світових ринків та можливості торгувати валютними парами та криптовалютою, акціями та індексами, біржовими товарами та ф’ючерсами. Свою роботу компанія будує на наступних основоположних принципах:

  • чесності та прозорості у відносинах з клієнтами – компанія дорожить довірою своїх трейдерів та надає їм найкращі пропозиції від постачальників ліквідності;
  • пріоритетності інтересів кожного клієнта, що передбачає всебічну підтримку трейдерів та інвесторів у режимі 24/5 для отримання ними максимального прибутку та сталого розвитку бізнесу;
  • безпеки клієнтів, включаючи конфіденційність особистих даних, чистоту проведення торгових операцій та збереження інвестицій;
  • прагнення покращити якість наданих послуг на основі впровадження останніх розробок у галузі цифрових технологій та фінансів, детального аналізу своєї роботи та швидкого реагування на відгуки трейдерів.

Компанія ICMarkets бачить свою місію у створенні кращих умов трейдерам та інвесторам для реалізації їх амбіцій та досягнення поставлених цілей.

Переваги роботи з ICMarkets за відгуками клієнтів

Трейдери, зайняті в англо- та російськомовному сегменті фінансового та фондового ринків, що співпрацюють з новим світовим брокером – ICMarkets – у своїх відгуках відзначають наступні переваги роботи з цією компанією:

  • широкий вибір фінансових інструментів;
  • функціональний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс платформи, де навіть недосвідчений трейдер може легко знайти все необхідне для успішної торгівлі;
  • швидке відкриття рахунку, оперативність його поповнення та виведення коштів з використанням банківських карток;
  • можливість одночасно торгувати на кількох ринках;
  • страхування коштів кожного клієнта.

Зручна, сучасна та функціональна платформа, великий обсяг аналітичної інформації та якісне обслуговування клієнтів, відзначене вже кількома нагородами, залучають дедалі більше нових трейдерів та інвесторів до співпраці з ICMarkets.

Український банк с брокерськими послугами Альянс Банк

Альянс Банк є брокером для трейдерів з України, які вже торгують дорогоцінними металами та валютними парами. Альянс Банк має високу надійність – наявність ліцензії Нацбанку України.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *