Огляд революційної станції EcoFlow DELTA 2

Огляд революційної станції EcoFlow DELTA 2
Огляд революційної станції EcoFlow DELTA 2

EcoFlow, компанія, що займається екологічно чистими енергетичними рішеннями, сьогодні випустила DELTA 2, провідну в галузі модернізацію революційної портативної електростанції DELTA. Завдяки лідируючій у галузі швидкості підзарядки, яка в сім разів вища, ніж у середньому по галузі, ємності, що розширюється, до 3 кВтг, терміну служби до десяти років і багато іншого, DELTA 2 є обов’язковою для кожної сім’ї. Якщо вас зацікавила EcoFlow DELTA 2 то ви завжди можете тут купити.

Розширювана ємність у масштабній екосистемі

Володіючи великою ємністю 1024 Втч, EcoFlow DELTA 2 також має можливість розширення ємності для підвищення продуктивності. DELTA 2 також можна комбінувати з додатковим акумулятором DELTA 2 або додатковим акумулятором DELTA Max, забезпечуючи вражаючу потужність 2048 або 3040 Вт-год. Отриманий в результаті тривалий час роботи пропонує користувачам гнучкий варіант отримання енергії на вимогу, чи то для повсякденного використання, чи то в якості аварійного джерела живлення.

Найкраща у своєму класі швидкість заряджання

Революційна технологія X-Stream у DELTA 2 забезпечує неперевершений новий стандарт швидкого заряджання. DELTA 2 може заряджатися від 0 до 80% всього за 50 хвилин, а повна зарядка досягається всього за 80 хвилин. У сім разів швидше, ніж у середньому по галузі, провідна в галузі швидкість підзарядки DELTA 2 забезпечує гнучкість у всьому, від раптових надзвичайних ситуацій до походів в останню хвилину.

Безпечне джерело живлення для 90 % пристроїв

Потужна потужність змінного струму 1800 Вт DELTA 2 дає змогу використовувати 90% усіх приладів, включно з обігрівачами, фенами, кавоварками та електричними грилями. Незалежно від того, чи використовується він як резервне джерело живлення або для підвищення активності на відкритому повітрі, п’ятнадцять розеток DELTA 2 забезпечують новий рівень енергетичної свободи, одночасно живлячи все, від холодильників до телефонів, і пральних машин до дронів. Для приладів високої потужності DELTA 2 забезпечує користувачам душевний спокій завдяки технології EcoFlow X-Boost, що забезпечує вихідну потужність до 2200 Вт.

Найкращий у галузі термін служби

Використовуючи ті самі батареї LFP преміум-класу, що й в автомобілях Tesla, DELTA 2 може похвалитися терміном служби, який ушестеро більший, ніж у середньому в галузі, що становить 500 циклів. У результаті, з потенціалом для неймовірних 3000 циклів протягом усього терміну служби, користувачі можуть живити своє життя за допомогою DELTA 2 до десяти років.

Завдяки вдосконаленій системі захисту BMS (Battery Management System), що відстежує продуктивність і забезпечує безпечну подачу електроенергії, а також ексклюзивній п’ятирічній гарантії, DELTA 2 забезпечує тривалу енергобезпеку, на відміну від будь-якої іншої портативної електростанції на ринку.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *