
Завдання ЄВІ з іноземної мови не виходять за межі рівня В1 Завдання ЄВІ з іноземної мови не виходять за межі рівня В1, – УЦОЯО
Питання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для тих, хто вступає до магістратури та аспірантури, не виходять за рамки рівня В1.
Про це акцентують увагу в Українському центрі оцінювання якості освіти.
Іншими словами, складність завдань з іноземної мови для абітурієнтів не є занадто великою, але передбачає здатність у майбутньому працювати з літературою іноземною мовою.
В цілому, завдання ЄВІ з іноземної мови мають на меті перевірку загального розуміння тексту, вибіркового розуміння тексту та перевірку ступеня сформованості лексико-граматичних навичок, оскільки від цього залежить здатність майбутнього науковця обробляти іноземні джерела.
Для якісної підготовки до здачі єдиного вступного іспиту, рекомендується завчасно ознайомитися з демонстраційними зразками тестів.
Також, під час підготовки до блоку з іноземної мови, слід уважно розглянути тестові завдання за минулі періоди.
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ
