6 порад, як правильно маскувати запалення і недосконалості шкіри

Сьогодні на б’юті-ринку існує безліч засобів для вирішення проблем зі шкірою – консіллер, коректори, антисарна, як кольорові, так і в тон шкіри. Але незважаючи на це, багато як і раніше використовують тільки тональний крем або пудру, намагаючись вирішити ними всі проблеми. Найчастіше це обумовлено тим, що не всі знають, як правильно підібрати відтінок засобу або як нанести його правильно, щоб і замаскувати прищі, і не отримати маску на обличчі.

Які засоби існують для корекції недосконалостей шкіри

Тональний крем

Якщо ви хочете вирівняти тон шкіри, для цієї функції підходить тональний крем. Пудра призначена для матування або фіксації тонального крему на шкірі. Якщо вашому обличчю цього недостатньо, для того щоб виглядати ідеально, додатково нам будуть потрібні інші продукти.

Консилер

Призначений для перекриття темних кіл під очима. Відрізняється від тонального крему більш зволожуючими властивостями і доглядає за цією зоною, при цьому не сушить шкіру. Можна вибрати колір на тон світліше обличчя для надання свіжості або тон в тон – для нейтралізації проблеми. Найкраще наносити консіллер м’яким пухнастим пензлем, щоб не було занадто щільного шару.

Коректор

Більш щільний і стійкий засіб, який призначений для маскування висипань і яскравих запалень. Наноситься точковим методом поверх тонального крему. Найкраще наносити спонжем або подушечками пальців.

Кольоровий консилер

Призначені для нейтралізації синячків, вен, темних плям, пігментації. Використовуйте протилежний відтінок недосконалості консилеру. Синці можна скорегувати жовтуватим консилером, пігментні помаранчеві плями або веснянки допоможе прибрати фіолетовий або помаранчевий відтінок, рожевий консилер перекриває зеленуваті синці. Наносяться вони до тонального крему.

Як правильно маскувати недосконалості шкіри

Незначні зміни на шкірі (жирний блиск, пігментація, почервоніння) можна маскувати засобами декоративної косметики – тональним кремом або флюїдом. Вони містять пігменти, що характеризують відтінки шкіри (білий, бежевий, коричневий і інші), але також можуть містити й інші барвники. Зелений колір, наприклад, відмінно маскує почервоніння шкіри. Для корекції виражених дефектів шкіри, що супроводжуються зміною її рельєфу (акне, розширені пори, рубці) використовуються спеціальні камуфлюючі засоби. Вони відрізняються від декоративної косметики водостійкістю, непрозорістю і тривалою фіксацією на поверхні шкіри. До їх складу входить до 40% пігменту, що робить ці продукти досить щільними.

Підготуйте шкіру до нанесення макіяжу

Більшість проблем нашої шкіри часто обумовлені неправильним доглядом. Намагаючись збалансувати негативне середовище, вона може виділяти зайвий себум або вбирати всю воду з тонального засобу, через що воно може лягати плямами і підкреслювати найменші лущення. Дуже часто ми маємо справу з обезводненою шкірою (її видає лущення), при цьому спочатку вона може бути як суха, так і жирна. Ступінь зволоження шкіри в такому випадку підбирається індивідуально: чим сухіший епідерміс, тим краще потрібно його зволожувати. Приділіть догляду час: нанесіть його за 10-15 хвилин до того, як приступите до макіяжу, і дайте складам попрацювати і вбратися, щоб з майбутнім мейкапом точно все було в порядку і тон не «поплив».

Вирішуйте проблеми локально

Це головне правило маскування недосконалостей. Не треба нашаровувати велику кількість продукту на все обличчя, приділяйте увагу тільки тим зонам, де це необхідно, в цілому ж тон повинен залишатися легким і природним, продукту на шкірі видно бути не повинно. Якщо у вас розширені пори і ви любите нейтралізувати їх матуючим силіконовими праймерами, пам’ятайте – це варіант для особливих випадків, носити такий макіяж щодня не варто, так як подібні продукти містять багато силіконів, і їх тривале використання може посилити проблеми зі шкірою. Однак, якщо шкіра починає блищати вже через кілька годин, без матуючого праймера не обійтися, але і в цьому випадку його треба використовувати тільки в тих зонах, де з’являється блиск.

Зволожуйте лущення і запалення

Якщо шкіра лущиться, ваше завдання полягає в тому, щоб розм’якшити сухі частинки і по можливості їх ліквідувати. Тому перед нанесенням макіяжу спочатку потрібно добре зволожити шкіру, а потім скористайтеся м’яким пілінгом з низьким вмістом кислот, який м’яко прибере розм’якшені лусочки.
Якщо на шкірі є запалення, пілінг робити не варто і замість масляних текстур краще віддати перевагу легким зволожуючим гелям, наприклад з алое. Не сушіть шкіру спиртовими тоніком, від цього вона буде жирна ще сильніше, і є ризик, що запалення посилиться, використовуйте такі засоби локально.

Вибирайте кремові текстури

Вибирайте кремові або муссовие рум’яна і продукти для скульптування, пудові можуть бути більш примхливими в нанесенні. Для закріплення макіяжу використовуйте матову прозору розсипчасту пудру (наносимо легко, ледь торкаючись, щоб не перевантажити шкіру і не підкреслити рельєф).

 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *