Домой Діти Казкові герої та інвалідні візки — бал маленьких принцес у фото

Казкові герої та інвалідні візки — бал маленьких принцес у фото

180
0

12 січня у Києві пройшов благодійний бал для маленьких принцес. Цю акцію провели для родин, які живуть у складних життєвих обставинах, де є діти з інвалідністю.

На балу були справжні корони й казкові герої, іграшкові карети та бальні сукні. На бал прийшли 150 маленьких принцес. Для багатьох з них лише доїхати до події було непростою справою — безбар’єрний простір, з’їзди і пандуси у Києві є не всюди.

«Соціалізація — це наша перша проблема. Коли моя донька серед таких же діток, вона більше може розкриватися» — розповіла Олена Терещенко, мама дівчинки Лізи, яка має аутизм.

Пропустити Facebook допис , автор: Alisa

Наша принцесса растет, и сегодня посетила свой первый бал!) Благодарю Veronica Yasinskaya и всех организаторов этого мероприятия, пусть Господь благословит каждого, кто принимал в этом участие!)

Posted by Alisa Lifar on Sunday, 12 January 2020

Кінець Facebook допису , автор: Alisa

Щоб надихнути дівчат, на свято завітали представниці конкурсів краси — Міс Україна 2019 Маргарита Паша, Міс Україна Інтернешнл 2019 Марина Кіосе.

На балу маленькі принцеси приміряли справжню корону Міс України, робили макіяж з блискітками, фотографувалися в іграшкових каретах і з героями мультфільмів, гралися і танцювали.

«Ці діти подарували казку нам, а ще показали приклад сили», — говорить координаторка балу Олена Сухомлинова і розповідає про знайомство з 11-річною принцесою на візку. Дівчинка вже 10 років плаває брасом, і займається музикою.

У проєкті залучили велику кількість партнерів, волонтерів та артистів. Танцювали учасниці в залі готелю Hilton Київ.

Источник: www.bbc.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here