Китай каже, що переміг дитячу ігрову залежність

Автор фото, Getty Images

Пекін заявив, що подолав проблему дитячої ігрової залежності.

Комітет ігрової індустрії Китаю оприлюднив звіт, де вказав, що 75% підлітків витрачають на ігри менш ніж три години на тиждень. "Ігрову залежність серед неповнолітніх переважно усунули", кажуть у відомстві.

  • Цифровий детокс: як позбутися смартфонової залежності
  • Як дізнатися, що ваш гаджет стежить за вами

Останні кілька років у Китаї приділяють особливу увагу юним геймерам. За словами представників влади, "залежність від відеоігор" призводить до розвитку короткозорості, порушення сну, проблем із психікою та низької успішності.

У серпні 2021 року китайським геймерам до 18 років встановили ліміт – не більше ніж 3 години на тиждень. Ігрові платформи зобов'язали перевіряти під час реєстрації реальні імена користувачів та номер мобільного телефону.

Рішенню передувала інформаційна кампанія у державних ЗМІ, які назвали онлайн-ігри "духовним опіумом".

"Чудові результати"

Хвиля обмежувальних заходів помітно вдарила по ігровому сектору Китаю. Акції найбільших ігрових платформ впали на торгах.

При цьому місцеві компанії підтримали рішення Пекіна, а той у відповідь похвалив їх за "чудові результати" у стримуванні ігрової залежності.

Однак новина про те, що проблему дитячої ігрової залежності "здолали", може свідчити про пом'якшення політики Пекіна щодо галузі.

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлівПідпис до відео,

Діти знову перед екраном? Нічого страшного, кажуть учені

Источник: www.bbc.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *