Найкращі архітектурні фото 2019 року

Організатори конкурсу архітектурнії фотографії Art of Building Photographer of the Year обрали найкращі знімки минулого року.

  • Премія за найкраще комедійне фото природи: оголосили переможця
  • Як музей перемальовує картини, щоб привернути увагу до змін клімату

Члени журі найвище оцінили роботу Педро Луїса Аярігвера Саїза, який зняв архітектурний комплекс Місто мистецтв та наук у Валенсії.

“Риба”, Педро Луїс Аярігвера Саїз

А от приз глядацьких симпатій дістався іншій роботі. Публіка відзначила знімок Олександра Борботіна, зроблений на станції московського метро.

Станція метро “Савелівська”, Москва

Ось ще кілька робіт, які увійшли до короткого списку конкурсу:

“Кюнштак” Ольги Пегової – ще одне фото, зроблене в Росії. “Раніше псевдофасади були рідкістю – тимчасовим втручанням в міські середовища. Сьогодні вони стали частиною міста”, – каже авторка знімку.

Фото “Ейфелевський міст” Хосе Пессоа Нето зробив у Порту. “Люди чекали на початок вуличного фестивалю Senhora da Agonia, одного з найбільших у Португалії. З вулиці я побачив, як ці прекрасні силуети, міст, зелені хрести і будівля на фоні утворюють гармонію”.

“Кольорова суміш”, Волкер Сендер. “Це фото демонструє мирне співіснування старої та нової архітектури. Будівлі не схожі одна на одну, й не борються. Вони демонструють творчий розвиток у центрі Гамбурга”.

“Коли я фотографувала житловий комлекс La Muralla Roja в іспанському Калпі, то почувалася так, ніби потрапила в картину Джорджо де Кіріко. Це фото поєднує відчуття світла і кольору, які є найбільш важливими для моєї роботи”, – розповідає Агнес Санвіто.

“Берег”, Джонатан Волленд. “Я використовую мінімалізм як метод внесення ясності. Це відкидає можливість відволікання: глядач фокусується на головних елементах фотографії – формі, світлі, текстурі і тому, як ці елементи поєднуються”.

“Море і люди”, Девід Мартін. “Вторгненння людини у природу – це не завжди погано. Цей знімок демонструє спокій природи і балкон, з якого люди мають змогу його оцінити”.

“Аксонометрія”, Гжегож Татар. “Це вигляд на підземний вхід до Національного форуму Музики у Вроцлаві з повітря. Чудовий приклад аксонометрії в архітектурі”.

“На роботі”, Волкер Сендер. “Це фото, зроблене в Абу-Дабі, – приклад необхідної взаємодії людей і будівель. Без цих працівників, що вичищають її гігантські вікна, споруда виглядала б дещо потворно”.

Укриття на узбережжі Бексхілла, Англія. Фото Адама Рігена.

Источник: www.bbc.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *