Домой Діти Найкращі архітектурні фото 2019 року

Найкращі архітектурні фото 2019 року

134
0

Організатори конкурсу архітектурнії фотографії Art of Building Photographer of the Year обрали найкращі знімки минулого року.

  • Премія за найкраще комедійне фото природи: оголосили переможця
  • Як музей перемальовує картини, щоб привернути увагу до змін клімату

Члени журі найвище оцінили роботу Педро Луїса Аярігвера Саїза, який зняв архітектурний комплекс Місто мистецтв та наук у Валенсії.

«Риба», Педро Луїс Аярігвера Саїз

А от приз глядацьких симпатій дістався іншій роботі. Публіка відзначила знімок Олександра Борботіна, зроблений на станції московського метро.

Станція метро «Савелівська», Москва

Ось ще кілька робіт, які увійшли до короткого списку конкурсу:

«Кюнштак» Ольги Пегової — ще одне фото, зроблене в Росії. «Раніше псевдофасади були рідкістю — тимчасовим втручанням в міські середовища. Сьогодні вони стали частиною міста», — каже авторка знімку.

Фото «Ейфелевський міст» Хосе Пессоа Нето зробив у Порту. «Люди чекали на початок вуличного фестивалю Senhora da Agonia, одного з найбільших у Португалії. З вулиці я побачив, як ці прекрасні силуети, міст, зелені хрести і будівля на фоні утворюють гармонію».

«Кольорова суміш», Волкер Сендер. «Це фото демонструє мирне співіснування старої та нової архітектури. Будівлі не схожі одна на одну, й не борються. Вони демонструють творчий розвиток у центрі Гамбурга».

«Коли я фотографувала житловий комлекс La Muralla Roja в іспанському Калпі, то почувалася так, ніби потрапила в картину Джорджо де Кіріко. Це фото поєднує відчуття світла і кольору, які є найбільш важливими для моєї роботи», — розповідає Агнес Санвіто.

«Берег», Джонатан Волленд. «Я використовую мінімалізм як метод внесення ясності. Це відкидає можливість відволікання: глядач фокусується на головних елементах фотографії — формі, світлі, текстурі і тому, як ці елементи поєднуються».

«Море і люди», Девід Мартін. «Вторгненння людини у природу — це не завжди погано. Цей знімок демонструє спокій природи і балкон, з якого люди мають змогу його оцінити».

«Аксонометрія», Гжегож Татар. «Це вигляд на підземний вхід до Національного форуму Музики у Вроцлаві з повітря. Чудовий приклад аксонометрії в архітектурі».

«На роботі», Волкер Сендер. «Це фото, зроблене в Абу-Дабі, — приклад необхідної взаємодії людей і будівель. Без цих працівників, що вичищають її гігантські вікна, споруда виглядала б дещо потворно».

Укриття на узбережжі Бексхілла, Англія. Фото Адама Рігена.

Источник: www.bbc.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here