Домой Діти Небайдужих просять допомогти зібрати гроші для лікування мами

Небайдужих просять допомогти зібрати гроші для лікування мами

200
0

Дочка благає про порятунок матері, яка проживає у селі Ставки Рівненського району.

Наталії було всього 23 роки. Тоді із життя пішов найрідніший — тато. У чоловіка виявили страшний діагноз – рак гортані. З ним родина Наталії боролася 2 роки, однак хвороба все таки взяла верх. Не встигла дівчина оговтатися від втрати батька, як через 3 роки лікарі поставили невтішний діагноз для мами – аденокарцинома правої легені. Родина не хотіла вірити у такий діагноз. Це був неймовірний шок і для самої мами — Ольги, і для всієї родини.

Молода жінка Наталія була у розпачі, адже нещодавно народила маленьку крихітку, після тяжких випробувань долі надіялась, що лихо пішло з їхнього дому.

Ще на початку літа 2019 року мамі стало зле – слабкість, відчуття клубка в горлі та втрата ваги. Спочатку, поставили діагноз – пневмонія. Лише на початку осені діагностували страшний діагноз – рак легень.

У хворої Ольги є двоє дітей, вже народилось двоє онуків, тільки б і насолоджуватись життям..

Самостійно зібрати кошти на лікування жінки родина не може, адже всі збереження пішли на операцію і обстеження ( близько 75,0 тис.грн).

Одна хіміотерапія коштує 21 тисячу гривень. А курс лікування розрахований на 6 разів. Відтак на лікування Ольги потрібно зібрати 126 тисяч гривень.

Попри все, сама Ольга та родина не втрачає надію. Донька просить допомогти врятувати маму і бабусю.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here