Отруєні цукерки: на Рівненщині 12 школярів потрапили до лікарні

Любов Данча, Юрій Кобів

Замість уроків – лікарня. У селі Здовбиця, що на Здолбунівщині школярам після цукерок стало зле. 12 учнів опинилися на лікарняному ліжку. Кажуть, ймовірно отруїлися смаколиками, якими пригощала їх однокласниця.

Це склад цукерок, якими ймовірно отруїлися учні Здовбицької ЗОШ. Дарина та Інна однокласниці, зараз вони почуваються вже краще. Однак у середу під час уроку дівчатам стало погано.

У нас був урок нам усім стало погано. Медсестру викликали, потім завуч прийшов, потім директор. Плакали діти. Живіт болів. тошнило, ноги підкошувалися, руки, – говорить Інна Аврамчук.

Із такими симптомами у Здолбунівську районну лікарню потрапили 12 дітей. Всі вони кажуть, що погано стало після того, як з’їли цукерки, якими їх пригостила однокласниця.

Загальний стан у більшості діток був задовільний. Деяким діткам знадобилася інфузійна терапія, бо у них були трохи більше виражені скарги ніж в інших дітей. Їх було прокапано і після цього їх стан покращився, – розповіла лікар-педіатр Надія Радковська.

Вчора, більшість дітей уже відпустили додому. Цукерки вилучені на дослідження. Куплені вони у місцевій крамниці. У свою чергу працівники Держпродспоживслужби звернулися до підприємця, де реалізовувалися дані цукерки. Останній сказав, що купував солодощі на ринку.

На сьогодні готуються документи про відбір, якщо будуть виявлені дані цукерки. Тому що із тих, які були відібрані провести повноцінне дослідження неможливо. Для повноцінно проведення експертизи потрібна певна кількість і об’єм харчового продукту, – говорить заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Олександр Костюк.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *