Домой Діти У Рівному десятки людей залишилися без Інтернету

У Рівному десятки людей залишилися без Інтернету

182
0

Любов Данча, Денис Чиж

Життя без Інтернету. Декілька десятків рівнян залишилися без всесвітньої павутини. Інтернет відключили не попередивши, бідкаються люди. Хоча за послуги кажуть, кошти сплатили. Всіх жителів обслуговує компанія Укртелеком.

У Рівненській філії Укртелекому із самого ранку натовп людей. Усі вони прийшли із скаргами, адже у них без відома відключили Інтернет.

Відключили Інтернет у мене на вайфаї усе. Інтерактивне телебачення і комп’ютер і все. Через що ми абсолютно паралізовані, — розповідає рівнянка.

За Інтернет щомісяця люди сплачують обов’язковий платіж 190 гривень 50 копійок. Однак, за їхніми словами в Укртелекомі сказали, що потрібно заплатити ще й рекомендовану суму.

Мені сказали, заплатите 190 гривень 50 копійок, тоді і підключать Інтернет. Це мені сказали, сьогодні на гарячій лінії, як я додзвонилася зранку. Тобто я за жовтень заплатила тепер ще раз маю за листопад заплатити. Вибачте у мене пенсія не 20 тисяч гривень, що я можу дозволити собі платити незрозуміло за що, — каже Галина.

Натомість Укртелекомі зазначають в ситуації, яка склалася винні самі люди, адже своєчасно не сплатили за надані послуги.

Деякі абоненти у Рівному не встигли вчасно сплатити за послуги Інтернету . 20 числа на їхніх рахунках не було коштів для того, щоб сплатити за послуги поточного року. На жаль в такому випадку послуга призупиняється. І менше ніж за добу відновлюється,якщо кошти приходять. По перше нам шкода, що склалася така ситуація, але ми просимо наших шановних абонентів вчасно сплачувати обираючи такий канал оплати,який би був швидким, — говорить речник ПАТ "Укртелекому" Михайло Шуранов.

Однак частина мешканців, вже задумуються над тим, щоб після такого випадку змінити провайдера.  

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here