Домой Діти У садочок без проблем: важливі навички, які потрібні малюку

У садочок без проблем: важливі навички, які потрібні малюку

190
0

Людмила Кнапець

Підготовка до дитячого садка — дуже важливий етап і в житті дитини, і в житті батьків. Адже для діток це щось поки невідоме, а для батьків — те, що лякає і викликає хвилювання за своє чадо. Окрім адаптації психологічної, діткам потрібна також фізична готовність до садка. Які ж навички є найважливішими — читайте у статті.

Насправді, якихось вимог до дитини, яка йде в садок немає. Не прописані такі вимоги і на законодавчому рівні, але щоб полегшити адаптаційний період, деякі вміння будуть досить доречними. Крім того, це дозволить малюку мати більше впевненості в собі, вони отримуватимуть похвалу від вихователів, що також дуже впливає на поведінку дитини в такий нелегкий період адаптації.

Дотримуватись розпорядку дня. 

Дуже важливе вміння – дотримуватись режиму дня. У садочку дуже чітко розписані заняття дітей, прогулянки, прийоми їжі. Якщо ж у вас вдома не було чітко визначних рамок, коли дитина обідає, вечеря, лягає спати, прокидається — в садочку буде складно. Потрібно заздалегідь привчати дитину до садочковго режиму: раніше лягати спати, щоб раніше прокидатись. Вдень потрібно чергувати активніть з денним сном, який не має бути пізніше 14:00, адже пообідавши о 12:00 – 13:00, дітки у садку лягають спати, до цього потрібно звикнути. Точніший розпорядок дня в кожному садочку і групі може відрізнятись, ви можете поцікавитись про це у завідуючого садка або ж у вихователів заздалегідь. Зрештою, до будь-чого діти звикають з часом, але якщо ви пришвидшите цей процес, то малюку буде набагато простіше, він не відчуватиме стрес від змін.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here