Заберіть світлофори!”: У Рівному відкрили переїзд, але чи зникнуть затори?

Анна Яцук, Денис Чиж

Транспортний колапс. Саме так ситуацію на дорогах Рівного характеризують водії. На вулиці Пересопницькій вже місяць перекритий залізничний переїзд. Всі об’їжджають – хто кудою. Як водії так і пасажири, від такої ситуації вже стомились. Кажуть, доводиться простоювати по 30 хвилин у заторах. Нарешті сьогодні залізничний переїзд на вулиці Пересопницькій відкрили. Ми намагались з’ясувати, чи змінить це ситуацію на дорогах обласного центру.

Вулиця Соборна. Вечір напередодні. Автомобілі у два ряди. Кожен нервує і хоче чим швидше проїхати. Не солодко як водіям авто, так і пасажирам громадського транспорту.

Їду з роботи о 6 вечора і від авторем заводу і до Коцюбинського і тут до універмагу. Буває пів години тролейбус йде, – говорить рівнянин.

Затор тягнеться вулицею Соборною від пивзаводу до перехрестя з вулицею Чорновола. І не тільки у цьому районі міста така проблема.

А ось це вулиця Степана Бандери. Тут затори традиційні – і ввечері і вранці. Зараз на годиннику 19.00 але автомобілів не меншає.

Вже місяць у Рівному перекритий залізничний переїзд на вулиці Пересопницькій. Автомобілі рухаються в об’їзд, хто кудою.

Ой Боже, що Вам сказати! Не має як проїхати взагалі. Це таке вранці в обід і ввечері. Цей переїзд чого його не відкривають.

Сьогодні нарешті відкрили залізничний переїзд на вулиці Пересопницькій. Тут замінили настил – асфальт на плити, облаштували пішохідні доріжки. Коштували роботи близько 1 мільйона гривень. Через сприятливу погоду, їх закінчили на 2 дні раніше.

Оого необхідно було понизити на 5 сантиметрів, сам настил переїзду. Ми були змушені зробити під’їзди до переїзду. Переїзд вже не такий крутий як був, ми його понизили на 5 сантиметрів, – головний інженер Рівненської дистанційної колії Володимир Мельник.

Нарешті дочекались, іронізую водії. Почали шикуватись у чергу аби проїхати переїзд.

Почув, що мають відкривать. Приїхав – думаю встигну проїхать. 2. хочу проїхать, а ви куди їдете? На Північний.

Переїзд відкрили, а мости закриють. У Рівному почнуть ремонтувати дорогу на Золотіївських мостах тому частково, на 3 дні, обмежать рух для автомобілів вулицею Князя Володимира, а саме від Золотіївської до Рівнехолоду. А з 25 листопада від вулиці Біла до Олексинської. Деякі водії підсумовують, затори у Рівному навряд зникнуть. І причина не в закритих переїздах чи обмеженні руху.

Кількість авто буде рости. Бо люди продають старе авто, купують нове, у тих, у кого не було авто – теж купують. Робити по-менше світлофорів, побільше кругового руху, перебудовувати вулиці, але не згідно радянських стандартів, а згідно сучасних і затори вирішаться, – розповів водій Микола.
 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *