Названі кращі українські альбоми десятиліття. Новини Києва

Список альбомів, що стали кращими у своєму десятилітті. Ті, хто зумів перевернути світ української музики та створити власні тренди.

Редакція СЛУХ визначила 50 кращих українських альбомів 2010-х, ми розповімо про 10 перших.

10 місце: KAZKA та альбом KARMA (2018)

Альбом, у який увійшла найбільш упізнавана пісня гурту «Плакала» та улюблена пісня мільйонів «Свята».  Мелодійна підбірка треків, що звучать меланхолічно та подекуди навіть гіпнотично. KARMA – вирізняється з-поміж інших альбомів поєднанням поп-музики та етнічних мотивів.

9 місце: «Вагоновожатые» та альбом «Вассервага» (2015)

«Вассервага» – альбом від одного з найяскравіших українських гуртів, що несе у собі поєднання електроніки та філософських, місцями метафоричних, текстів.

8 місце: Іван Дорн та Randorn (2014)

Другий альбом у виконанні Івана Дорна наповнений експериментами та новими звучаннями, саме після нього поп-співак Іван, перетворився на складного та цікавого виконавця Дорна.

7 місце: Oh, deer! «Як перестати хвилюватися та полюбити війну» (2017)

Цей альбом більше не про музику, а про душевний стан та зображення суспільної ситуації в Україні.

6 місце: alyona alyona та її «Пушка» (2019)

Справжній вибух в українській музиці, дівчина з Баришівки, що підірвала суспільство своїм репом. Альбом, що показує як повинен виглядати український реп.

5 місце: Monatik та «Звучит» (2015)

Альбом, що змінив життя Дмитра раз і назавжди, збірка, що перетворила його з простого співака на короля поп-музики в Україні.

4 місце: «ДахаБраха» та Light (2010)

Альбом, що відкрив власний жанр гурту – етно-хаос. У збірці переплітаються українські етнічні мотиви з мотивами інших країн. 

3 місце: «Грибы» і «ДНК, ч.1» (2016)

Ну хто не чув трек «Тает лед»? Що став одним із найбільш популярних в історії української музики. Хтось їх ненавидів, хтось – обожнював, але знав їх точно кожен.

2 місце: Onuka з альбомом Onuka (2014)

Саме Onuka принесла на українську сцену поєднання електроніки та фолькових мотивів. Альбом – яскравий приклад того, як започатковуються тренди.

1 місце: Іван Дорн із неймовірним Co’n’Dorn (2012)

Альбом, що зародив «дорнівське» звучання в українській поп-музиці. Треки, що показали не лише Україні, а й усьому світові, що наша музика може захоплювати, її ритми звучати свіжо, а мотиви просто запаморочувати. Тут вам і тріп-хоп, і фанк, і соул, і R&B – що звучать в ідеальному симбіозі.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Іван Дорн випустив ліричний трек разом із Ліоном у Києві (АУДІО).

Источник: www.stolychno.news

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *