Домой Культура У Києві обіцяють полагодити тепломережі. Новини Києва

У Києві обіцяють полагодити тепломережі. Новини Києва

48
0

У Києві за 5 років обіцяють навести лад з тепломережами. Про це заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв у ефірі радіо «НВ».

За його словами, більшість трубопроводів у столиці давно вичерпала свій термін експлуатації й потребує ремонту.

«Якби протягом попередніх десятиліть в інфраструктуру міста інвестувалась хоча б десята частина необхідних коштів, ми б не мали такої критичної ситуації і випадків, подібних тому, що стався на вулиці Антоновича біля «Оcean Plaza», – сказав він.

Новини Києва та Київщини в твоєму телефоні. Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Лише минулого року, відтоді як міська влада не продовжила угоду з компанією «Київенерго» та повернула мережі в управління міста, комунікації в столиці почали міняти на нові.

Протягом 2019-го в Києві замінили 130 км найбільш аварійних трубопроводів. Це дозволило зменшити кількість можливих аварій на 20%.

«Цього року ми продовжимо вкладати кошти в заміну комунікацій. На ці потреби будуть виділені кошти міського бюджету, кошти інвестиційної програми, яка закладена в тарифі на гарячу воду та опалення», – наголосив чиновник.

Також міська влада планує залучити 140 млн євро кредитних коштів.

Для того, що подолати критичну аварійність та увійти в більш безпечний режим, Києву потрібно близько 5 років, сказав Пантелеєв.

Источник: www.stolychno.news

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here