У МОЗ повідомили, коли закінчиться епідсезон грипу, ГРВІ та COVID-19

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

У МОЗ повідомили, коли закінчиться епідсезон грипу, ГРВІ та COVID-19

Епідсезон грипу, ГРВІ та COVID-19 в Україні, як очікується, завершиться в середині квітня, повідомив заступник міністра охорони здоров’я та головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

В Україні епідсезон грипу, ГРВІ та COVID-19 орієнтовно закінчиться в середині квітня. Про це журналісту УНН повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Деталі

На запитання, коли закінчиться епідсезон грипу, ГРВІ, COVID-19, Кузін відповів: “У середині квітня”.

Також в МОЗ журналісту УНН повідомили, що за тиждень на ГРВІ, грип та COVID-19 захворіло 153 537 людей, із них 90 273 – діти.

“З 18 до 24 березня до лікарень потрапило 4 311 українців, із них 2 389 – діти віком до 17 років. Протягом звітного тижня зареєстровано 1 892 пацієнти з COVID-19. Госпіталізації потребували 614 людей”, – повідомили в МОЗ.

Також в МОЗ зазначили, що найбільша кількість випадків COVID-19 зареєстрована в Хмельницькій, Чернігівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Полтавській областях.

“Зареєстровано 27 летальних випадків серед осіб, які мали позитивний результат тесту на COVID-19. Всі померлі не мали профілактичних щеплень проти COVID-19 протягом останніх 12 місяців. Також одна людина померла внаслідок ускладнень грипу”, – заявили в МОЗ.

Окрім того, в МОЗ повідомили, що загалом з початку епідсезону у жовтні на ГРВІ, грип та COVID-19 перехворіло 3 894 723 українці. Підтверджено 150 755 випадків захворювання на COVID-19.

Доповнення

Раніше Кузін заявляв, що COVID-19 остаточно переходить в розряд сезонних захворювань.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *