З початку року до столичного ТЦК поліцією доставлено понад 1100 військовозобов’язаних

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

З початку року до столичного ТЦК поліцією доставлено понад 1100 військовозобов’язаних

З початку 2024 року поліція Києва доставила до Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки 1 108 військовозобов’язаних.

До Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з початку 2024 року представниками поліції було доставлено 1108 військовозобов’язаних. Про це УНН повідомляє з посиланням на відповіді отримані на запит від ГУ Нацполіції у місті Києві та міського ТЦК.

Однак, як випливає з відповіді столичної поліції звернень від ТЦК, щодо встановлення місця перебування осіб, які не побажали з’явитися, було більше.

“З початку 2024 року (станом на 1 квітня 2024 р. – ред.) із ТЦКСП надійшло 3439 звернень відносно встановлення місця перебування та доставки осіб для складання відносно них адміністративних протоколів передбачених статтями 210 (Порушення військовозобов’язаними чи призовниками законодавства про військовий обов’язок і військову службу – ред.) та 210-1 (Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію – ред.) КУпАП.

На теперішній час, встановлено місце перебування та доставлено до ТЦКСП для складання адміністративних матеріалів 1108 осіб”, – повідомили УНН в Управлінні превентивної діяльності ГУ НП у Києві.

У Київському міському територіальному центрі комплектування також додали, що “за цей час (з початку року до 1 квітня – ред.) районними у місті Києві територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки складено 1306 адмінпротоколів по ст.210 КУпаП України”.

Закон про мобілізацію ухвалено: основні положення й коли почнуть діяти нові правила11 квітня 2024, 08:21 • 138880 переглядiв

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *