
20 тисяч українських дітей навчаються в Австрії; вони вирізняються стійкістю, працьовитістю та високим рівнем критичного мислення.
Про це заявив федеральний міністр освіти Австрії Крістоф Відеркер під час міністерського діалогу в рамках п'ятого Саміту перших леді та джентльменів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Нам усім потрібно покращити наші системи освіти. Але я хочу виділити систему освіти України – ви дуже добре справляєтеся у дуже складні часи. Наразі 20 000 українських дітей навчаються в австрійських школах, і ми вражені тим, як вони справляються з навчанням, з їхнім емоційним станом, скільки вони працюють», – сказав Відеркер.
За його словами, австрійські освітяни відзначають високий рівень розвитку критичного мислення серед українських учнів.
Федеральний міністр зазначив, що однією з ключових цілей Австрії є зміцнення критичного мислення та підготовка молоді до життя, оскільки суспільство змінюється дуже швидко, а соціальні відносини стають складнішими.
«Тож освіта відіграє в цьому одну з найважливіших ролей», – наголосив Відеркер.
П'ятий саміт перших леді та джентльменів у Києві / Фото: Данило Антонюк, Укрінформ
Як повідомляв Укрінформ, у Києві триває п'ятий Саміт перших леді та джентльменів на тему «Освіта, яка формує світ», ініційований дружиною Президента Оленою Зеленською.
Перше фото: ОП