Адвокати Чауса досі не знають, де їхній клієнт

Адвокатам не дозволяють контактувати з Чаусом

Правоохоронці роблять усе, аби виключити будь-які контакти адвокатів з Чаусом. Про це 31 липня заявив захисник колишнього судді Олександр Вишневий.

Читайте також Влаштували гонитву з рупором: НАБУ спробувало перехопити авто СБУ з Чаусом – відео

Захисників до Чауса активно не допускають. СБУ не підтвердило що Чаус у них. НАБУ влаштувало ефектне кіно, але також не підтвердило, що затримало екссуддю, як і те, що вони його взагалі бачили,
– сказав Вишневий.

За його словами, правоохоронці мають дані про адвокатів Чауса.

Чому захисників не допускають

Вишневий наголосив, якщо СБУ чи НАБУ планують вчиняти з підозрюваним процесуальні дії, то зобов’язані повідомити залучених за договором захисників. Він припускає, що на Чауса впливатимуть, щоб той відмовився від залучених дружиною адвокатів: “Це може бути пов’язано зі специфікою цієї справи”.

Зверніть увагу! Чаус – колишній суддя Дніпровського райсуду Києва. У 2016 році його затримали у справі про хабар у 150 тисяч доларів. Через це служитель Феміди втік до Молдови.Чаус знайшовся: що відомо

  • У квітні 2021 року адвокати заявили, що екссуддю викрали у центрі Кишинева. У травні Чаус записав відеозвернення і запевнив, що викрадали його ще у 2016 році і від тоді постійно залякували.
  • 30 липня чоловіка виявили у селі Мазурівка Вінницької області. Він нібито сам прийшов у сільську раду. За словами голови, Чаус був голодним та брудним, з одягу на ньому були лише шорти.
  • Згодом по колишнього суддю приїхали працівники СБУ. Однак співробітники НАБУ намагалися перехопити авто, аби їм передали підозрюваного.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *