Англійська мова є найпопулярнішим предметом за вибором на НМТ

Англійська мова є найпопулярнішим предметом за вибором на НМТ

Англійська мова є найпопулярнішим серед абітурієнтів предметом на вибір із 4, з яких складається національний мультипредметний тест (НМТ).

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказала директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, передає кореспондент Укрінформу.

«Англійська мова – абсолютний лідер. Після цього доволі високі показники мають географія, біологія та українська література. На жаль, дуже мало учасників обирають фізику та хімію. І інші іноземні мови, окрім англійської – німецька, французька, іспанська – так само не є дуже популярними», – зазначила Вакуленко.

Вона нагадала, що учасники основної сесії НМТ уже знають свої результати в тестових балах, бо одразу після завершення оцінювання можуть побачити на екрані кількість набраних (ними – ред.) тестових балів з кожного предмета.

Директорка УЦОЯО поінформувала, що вони не можуть запропонувати учасникам апеляцію до результатів, бо мають тільки закриті тестові завдання.

«Раніше, коли проводили традиційне ЗНО, то учасники апелювали не до завдань, які перевіряються автоматично, а до роботи екзаменаторів, якщо завдання було з розгорнутою формою відповіді. Зараз це тільки закриті завдання. Відповідно, якщо ми маємо певні помилки, то ми ухвалюємо адекватне рішення для всіх учасників тестування, і апеляції подавати не потрібно», – пояснила Вакуленко.

Вона сказала, що якщо, наприклад, вони помилилися у введенні ключа під час макетування тестових завдань і якісь учасники недоотримали свого належного бала, то вони нараховують такі бали абсолютно всім учасникам.

Як повідомлялося, вступники зможуть пройти основну сесію НМТ до 25 червня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *