Австрія пропонує стипендії на наукові візити

Фонд стипендій Австрійської Республіки пропонує стипендії українським науковцям. Участь у програмі дозволить протягом декількох місяців працювати над дослідженням для своєї дипломної роботи під наглядом викладача місцевого університету.

Участь у конкурсі можуть узяти бакалаври, магістри та аспіранти до 35 років, а також докторанти до 40 років, що досліджують медицину, сільське господарство, природничі, технічні, гуманітарні та соціальні науки, мистецтво і на даний момент не навчаються в Австрії.

Кожен стипендіат отримає щомісячну стипендію розміром 1 050 євро, компенсацію дорожніх витрат, а також допомогу з пошуком житла та оформленням страхування.

За умовами програми, візит триватиме від одного до чотирьох місяців і розпочнеться не раніше січня 2022 року.

Для участі в програмі потенційні учасники мають заповнити аплікаційну форму та підготувати резюме й план візиту з описом досліджень, які вже проведені та над якими науковець буде працювати в Австрії.

Також необхідно надати згоду викладача австрійського вишу на науковий супровід під час стипендії та два рекомендаційні листи з вашого університету, написані протягом останніх півроку.

Окрім того, необхідно надати сканкопію першої сторінки закордонного паспорта та документа, що підтверджує науковий ступінь з письмовим підтвердженням, що учасник навчається на бакалавраті, магістратурі, аспірантурі чи докторантурі в Україні.

До пакету документів необхідно додати переклад документів, виданих українською мовою. Переклад має бути англійською або німецькою мовою.

Прийом заявок на участь у програмі триватиме до 01 вересня 2021 року.

Результати конкурсу будуть оприлюднені у жовтні 2021 року.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

освіта за кордоном

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *