Байден закликає до відставки губернатора Нью-Йорка через сексуальний скандал

Схожу позицію глава Білого дому вже озвучував у березні. Щодо того, чи потрібно оголошувати Куомо імпічмент, якщо він відмовиться від відставки, президент не відповів.

Раніше Секс-скандал у США: губернатора Нью-Йорка звинуватили в домаганнях

Куомо начебто домагався до співробітниць свого офісу

Разом з тим Байден вважає, що деякі закиди Куомо – досить безневинні, проте мовиться далеко не про всі з них. Раніше слідство у справі губернатора Нью-Йорка виявило випадки домагання до кількох жінок.

Зокрема, це – співробітниці його офісу. Прокурор Нью-Йорка Летиція Джеймс сказала, що Куомо порушив федеральні закони та закони штату.

Що відомо про скандал з Ендрю Куомо

  • Секс-скандал набрав обертів ще наприкінці 2020 року. Одразу кілька жінок закинули Куомо домагання. Губернатор звинувачення спростовував і у відставку подавати не збирався.
  • Першою звинувачення проти Куомо висунула його помічниця Шарлотта Бенетт. 25-річна жінка каже, що 63-річний політик зацікавився нею під пандемії.
  • Куомо неодноразово питав її, чи є в неї бойфренд та розповідав, який він самотній.
  • У лютому 2021 розповідь опублікувала ще одна помічниця губернатора – Ліндсі Бойлан. Вона казала, що Куомо торкався її, цілував, а також коментував при ній зовнішність інших жінок.
  • За справу взялись слідчі. Вони вже допитали близько 200 свідків, серед них більшість – співробітники губернатора. Вивчили десятки тисяч документів та фотографій.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *