Берлін накрило ядучим димом: горить завод, що може бути пов’язаний з IRIS-T

Коротка версія новини

  • У Берліні горить металотехнологічний завод у районі Ліхтерфельде, через це утворюється ядучий дим.
  • Завод Diehl Metall, який загорівся, не має прямого зв’язку з виробництвом IRIS-T, але є частиною провідної німецької промислової групи Diehl.
  • Пожежа охопила чотириповерхову будівлю площею 2000 квадратних метрів.
  • Мешканці були попереджені про небезпеку, їх тримати вікна та двері закритими, вимкнути системи вентиляції та кондиціонери.
  • Проводяться заміри забрудненості повітря у Берліні та районі пожежі, гасіння пожежі здійснюється ззовні для уникнення утворення ціанистого водню.

Берлін накрило ядучим димом / Колаж 24 Каналу

00:00

У південно-західному берлінському районі Ліхтерфельде горить металотехнологічний завод. Мешканців закликають тримати двері та вікна зачиненими, адже утворюється ядучий дим.

За даними ЗМІ, горить завод Diehl Metall. Спочатку в мережі писали, що він може бути пов’язаний із виробництвом IRIS-T та боєприпасів до них. Втім, це не так. Зв’язок між ним та компанією-виробником зброї систем ППО дещо інший.

Важливо! Завод, який спалахнув у Берліні, не має прямого зв’язку з виробництвом IRIS-T чи ракет до них. Втім, сама компанія Diehl Metal Applications на рівні з оборонною компанією Diehl Defence (виробником зброї, зокрема, й згаданих систем ППО) є частиною однієї провідної німецької промислової групи Diehl.Що відомо про пожежу у Німеччині

Близько 10:30 ранку виникла пожежа на металотехнологічному підприємстві в районі Ліхтерфельде. За попередньою інформацією, чотириповерхову будівлю охопив вогонь площею 2000 квадратних метрів.

Очікується, що хмара диму пройде над Штегліц-Целендорф, Шарлоттенбург-Вільмерсдорф, Шпандау, Тегель, а також на захід від Райнікендорфа над Берліном.

Наразі вся будівля повністю охоплена вогнем. Оскільки на підприємстві зберігається та обробляється різна кількість хімікатів, утворюється небезпечний дим. Гасити пожежу наразі можна лише ззовні, щоб уникнути утворення ціанистого водню.

Райони Берліну в яких оголошено небезпеку / Карта Berliner Feuerwehr

Місцеве населення в цій зоні було попередили за допомогою програм попередження про стихійні лиха, що потрібно тримати вікна та двері зачиненими. Також попросили вимкнути системи вентиляції та кондиціонери.

Масштаб пожежі на Diehl Metall / Фото Berliner Feuerwehr

Також у Берліні та в районі пожежі безперервно проводять заміри забрудненості повітря.

У Бразилії спалахнула 25-поверхівка: що відомо

  • 28 березня у Бразилії вночі виникла масштабна пожежа. Палав дах 25-поверхового будинку, який будували у районі Торре, на західній частині Ресіфі, що у штаті Пернамбуку.
  • За словами секретаря соціального захисту штату Пернамбуку Алессандро Карвальо, причиною пожежі могло бути коротке замикання. Пожежна бригада повідомила, що обійшлося без постраждалих. Також він повідомив, що спочатку боялися можливого обвалу будівлі.
  • На момент пожежі в будівлі перебував лише охоронець, який встиг вийти, як тільки полум’я виникло. Також були евакуйовані мешканці прилеглих будинків з метою запобігання можливого ушкодження від диму та розповсюдження вогню.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *