Більше половини вчителів отримали повний курс вакцинації

Станом на 18 жовтня двома дозами вакцини від COVID-19 щеплено 358 тисяч працівників шкіл, що складає 56% від їх загальної кількості.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи перебіг вакцинальної кампанії серед працівників освітньої сфери.

Також, за його словами, принаймні одну дозу вакцини отримали вже 86% освітян.

«Кількість вчителів і працівників шкіл, які отримали щеплення заради збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих, продовжує зростати. На сьогодні, за оновленою статистикою, принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 отримали 86% освітян. Повністю (двома дозами) вакциновано 358 390 працівників закладів загальної середньої освіти – це 56% від загальної їх кількості», – зауважив міністр.

Найвищий рівень повної вакцинації демонструють 5 областей та Київ.

Зокрема, на Луганщині вже повністю вакциновано понад 79% працівників шкіл, у Харківській та Черкаській області майже 71% працівників, у Полтавській – 69,4%, Києві – 67,7%, Житомирській області – 66,9% працівників шкіл.

Найбільше невакцинованих освітян наразі лишається у школах 5-ти областей: Рівненської – 24,5%, Волинської – 22%, Івано-Франківської – 20,8%, Одеської – 20,1%, Львівської – 19,4%.

коронавірус

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *