Через бандитські схеми: як росіяни “скуповують” нерухомість українців у Маріуполі

У Маріуполі окупанти та колаборанти відмикають чужі квартири, видають їх за своє майно та продають охочим росіянам. У місто прийшли “кращі” риси бандитських 90-х, які романтизують росіяни.

Окупанти дуже добре почувають себе у таких умовах. Про це 24 Каналу розповів депутат Маріупольської районної ради Дмитро Забавін, додавши, що загарбники поділили місто на сфери впливу.

Які бандитські схеми використовують росіяни

Нерухомість в окупованому Маріуполі у великому дефіциті, адже Росія зруйнувала або пошкодила понад 80% житлового фонду міста. Тож кількість так званих рієлторських компаній там зростає. Вони роблять цинічні відеоогляди та розповідають, як круто жити поряд з Азовським морем. Однак, певно, “забувають” розповісти про повну руйнацію Маріуполя російськими загарбниками.

Вони навіть показують напівзруйновані будинки та квартири, і розповідають абсолютно серйозно, як добре це купити та як гарно там жити,
– повідомив Забавін.

Маріупольці бояться виїжджати з міста через те, що їх майно заберуть. Умовно кажучи, якщо у квартирі або будинку не проживають 2 – 3 місяці, то росіяни створюють “комісію”, яка визнає помешкання нібито “нічиїм” та відправляє у власність так званої псевдореспубліки. Далі за схемами їх перепродають росіянам, яких завозять у Маріуполь.

“Цю всю схему зробили для заробітку та зміни корінного складу населення окупованого Маріуполя на зрозумілих рабів. Це робиться різними методами. Один з них – рейдерське захоплення власності українців”, – пояснив Забавін.

Останні новини з Маріуполя: коротко

  • У тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники промивають мізки дітям. У школах окупанти розповідають їм так звану “нову історію України”.
  • В одній з міських шкіл вчителі-колаборанти створили так званий “музей окупації”. У ньому школярам пояснюють, за що вони буцімто мають бути вдячні так званим “визволителям”.
  • Росіяни планують побудувати залізницю Ростов-на-Дону – Крим, яка мала б проходити, зокрема, через Маріуполь. Утім, найімовірніше будівництво затягнеться на роки.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *