Чи може Україна перемогти Росію на полі бою: у ГУР дали чітку відповідь

Переговори між Україною та Росією / Колаж 24 Каналу

Повномасштабна війна Росії з Україною триває вже третій рік та ситуація на фронті загострилась. У ГУР не бачать можливості закінчення цієї війни на полі бою.

Заступник начальника ГУР генерал Вадим Скібіцький не бачить можливості виграти війну на полі бою. Він вважає, що навіть якби ми змогли відкинути російські сили назад до кордонів, це не припинило б війну.

Переговори можуть початись у 2025 році

Водночас він сказав, що перспектива виходу на кордони стає дедалі більше віддаленою. За словами Скібіцького, такі війни можуть закінчитися лише договорами.

Він пояснив, що зараз триває боротьба за “найвигіднішу позицію” перед потенційними переговорами, однак змістовні переговори можуть початися не раніше, ніж у другій половині 2025 року.

До того часу Росія зіткнеться з серйозними “зустрічними вітрами”. Заступник начальника ГУР зауважив, що російські військові виробничі потужності зросли, але досягнуть плато до початку 2026 року через брак матеріалів та інженерів.

У висновку і Україна, і Росія можуть залишитися без зброї.

Чи була Україна близька до миру під час переговорів з Росією

  • Володимир Зеленський заявив, що під час переговорів з Росією у Мінську та Стамбулі Україна не була близька до миру. Він наголосив, що окупанти лише ставили ультиматуми, а не прагнули домовитися. Про це президент заявив 12 квітня під час зустрічі зі студентами в Чернівецькій області.
  • Коли почалася повномасштабна війна, представники України та Росії проводили переговори щодо можливого мирного врегулювання.
  • Втім, Зеленський наголосив, що ці зустрічі не мали жодного потенціалу на врегулювання ситуації й припинення збройної російської агресії.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *