Депутатів Київської міськради судитимуть за ухилення від військової служби, – ДБР

Коротка версія новини

  • ДБР передало до суду обвинувальний акт щодо трьох депутатів Київської міськради та помічника за ухилення від військової служби.
  • Керівника апарату Київради та командира військової частини також обвинувачують у схемі ухилення від служби.
  • Деталі розслідування показали, що підозрювані отримували гроші за “роботу”, не з’являючись на службу протягом року.

ДБР передало справи депутатів Київради до суду / Колаж 24 Каналу

ДБР передало до суду обвинувальний акт щодо трьох депутатів Київської міськради, яких підозрюють в ухиленні від військової служби. Вони були вписаними в одній з військових частин, проте не з’являлися там рік.

Окрім цього, також судитимуть й помічника депутата, якого також підозрюють в ухиленні від служби, а також керівника апарату Київради та командира військової частини. Вони допомагали у реалізації схеми.

Деталі справи

Слідчі Державного бюро розслідувань встановили, що солдати однієї з військових частин, троє з яких є депутатами столичної міськради, а ще один – помічник депутата Київради, впродовж року не з’являлись на військову службу. Водночас вони продовжували отримувати гроші за свою “роботу”.

Керівник апарату Київської міської військової адміністрації сприяв оформленню липового “відрядження” трьом депутатам та одному з їх помічників до КМВА. До оборудки був залучений й командир однієї з військових частин тероборони, де чоловіки мали проходити службу за мобілізацією,
– розповіли в ДБР.

Правоохоронці висунули трьом депутатам та помічнику обвинувачення ухиленні від несення обов’язків військової служби, що вчинене групою осіб за попередньою змовою. Окрім цього, керівник апарату Київської міської військової адміністрації отримав підозру у сприянні в ухиленні.

Водночас командир військової частини обвинувачується у перевищенні службових повноважень.

Справу про ухилення від служби депутатів передали до суду / Фото ДБР

Діяльність ДБР

  • У Миколаєві 24 квітня на одній зі стоянок від вибуху загинули два військовослужбовці. Це сталося під час необережного перевантаження боєприпасів. Наразі цю справу розслідує ДБР.
  • У ніч проти 20 квітня батько та син розстріляли поліцейського. Державне бюро розслідувань викрило військових, які допомагали підозрюваним втікати від правосуддя. Зазначається, що один з них передав авто для втечі за кордон, а інший – поїхав забрати закордонні паспорти та мобільний телефон. Вони знали, що обох розшукує поліція.
  • Самим же підозрюваним у вбивстві ДБР повідомило й обвинувачення у дезертирстві. У ту трагічну ніч батько та син самовільно покинули військову частину в Одеській області, а також викрали табельний пістолет.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *