Для абітурієнтів із ТОТ створили освітні центри, які допоможуть з отриманням документів

Для абітурієнтів із ТОТ створили освітні центри, які допоможуть з отриманням документів

Для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій створено два освітні центри "Донбас-Україна" та "Крим-Україна", які будуть допомагати з отриманням документів.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у Телеграмі, передає Укрінформ.

"Для підтримки абітурієнтів з ТОТ створені освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»", – заявив омбудсмен.

Уповноважений з прав людини уточнив, що дані центри будуть допомагати не лише у процесі вступу, але й допоможуть з документами, у разі їх відсутності.

"Вони не лише сприяють у вступі – від складання підсумкової атестації до зарахування у заклади вищої освіти, а й допомагають в отриманні документів", – підкреслив Лубінець.

Він проінформував, що дані центри нададуть усю інформацію щодо документів, які необхідні для вступу.

"У разі якщо у вступника з ТОТ відсутні документи, що посвідчують особу або потрібна допомога з оформлення довідки ВПО тощо, – представники освітніх центрів нададуть всю необхідну інформацію та підкажуть куди звернутись", – зазначив уповноважений з прав людини.

Омбудсмен нагадав контакти свого центру, куди абітурієнти ТОТ можуть звернутися по допомогу з вступом.

"У разі виникнення проблем зі вступом — звертайтесь до Офісу омбудсмена. Телефонуйте за номерами: 0 800 501 720, 044 299 74 08. Надсилайте звернення на e-mail: [email protected]", – резюмував Лубінець.

Як повідомляв Укрінформ, абітурієнти з тимчасово окупованих територій України можуть вступати до вищих навчальних закладів України за спрощеною системою, яка передбачає дистанційне оформлення документів, а також не маючи українського документа про середню освіту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *