Ексмер Києва Черновецький розповів, як замовляв повій Кучмі та Литвину

Черновецький пояснив, що все це було “вже дуже давно”. Мовляв, тоді він був депутатом Верховної Ради та працював банкіром.

Раніше Черновецький шукає помічницю, яка “робитиме все те ж, що й дружина”: відео

Рятував товариша від звільнення

Колишній міський голова Києва розповів, що одного вечора до нього нібито прийшов його хороший знайомий, перший заступник міністра внутрішніх справ. Хто саме – Черновецький не уточнив, але зазначив, що раніше той курував ДАІ. Цей чоловік попросив допомоги – сказав, що його виганяють з роботи. Мовляв, Кучма, глава МВС Юрій Кравченко, спікер Ради Іван Плющ та нардеп Володимир Литвин їдуть в сауну.

Він каже мені: “Якщо я не приведу повій, мене звільнять, а я жодної не знаю. Знаю, що на вокзалі є, але вони таких не хочуть, хочуть “порядних дівчат”,
– пригадав Черновецький.

Колишній мер столиці спочатку відповів, що “не по цьому”, адже дружині не зраджує. Проте згадав, що раніше ходив у протестантську церкву, до якої інколи приходили й повії, деякі з яких вже змінили рід діяльності. Саме до неї і звернулися Черновецький з товаришем. Наступного дня перший заступник очільника МВС зателефонував політику, сказав, що той “красавчик”, і що його залишили на посаді.

Політики нібито знущалися з повій

Натомість жінка, до якої вони зверталися, попросила доплатити кожній з дівчат за послуги по 2 тисячі доларів, “бо її поважати не будуть”. Вона пояснила, що високопосадовці знущалися з її подруг й принижували, як тільки могли. Черновецький стверджує, що віддав ці гроші й після того цю жінку більше ніколи не бачив.

Черновецький розповів про повій для Кучми та компанії: дивіться відео

Чому Черновецький згадав про цю історію

Пояснюючи, що спонукало його пригадати цей випадок із 1990-х, Черновецький наголосив, що у ньому живе дух протиріччя. Мовляв, згадав про випадок, коли у 6 років зібрав весь двір, аби розбити дитячі вікна у дитячому садочку. Все через те, що з нього там знущалася вихователька.

“Вона накидалася на дітей, які поводилися погано, а я зазвичай так і поводився, і силою стягувала з них труси”, – пояснив ексмер й додав, що його мати навіть намагалася притягнути цю жінку до кримінальної відповідальності.

“Я ненавидів несправедливість завжди й ненавиджу тих, хто ламали мене як людину, в якій живе гідність та свобода. Розказав я все це ще й тому, щоб ви розуміли, як тоді жила країна”, – запевнив Черновецький.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *