ГУР вивело з ладу російські онлайн-сервіси компанії 1С

Коротка версія новини

  • ГУР вивело з ладу російські онлайн-сервіси компанії 1С.
  • Кіберфахівці провели операцію 7 травня, що призвело до недоступності сервісів.
  • Компанія 1С спеціалізується на розробці програмного забезпечення для бізнесу та має популярні продукти для автоматизації бухгалтерського обліку та управління кадрами.

Кіберфахівці ГУР вивели з ладу російські онлайн-сервіси компанії 1С. Ця компанія спеціалізується на розробці та підтримці програмного забезпечення для бізнесу, який працює з базами даних.

Операцію українські кіберрозвідники провели 7 травня, повідомляють джерела 24 Каналу.

Що відомо про компанію

Це російська компанія, яка спеціалізується на дистрибуції, підтримці й розробці комп’ютерних програм і баз даних.

Основний продукт компанії – саме програмна система “1С:Підприємство”. Спочатку вона була створена як бухгалтерська система з власною вбудованою мовою програмування, однак далі охопила ще багато функцій продуктів класів ERP, CRM, HRM та SCM.

Ця програма призначена для автоматизації будь-якого бізнес-процесу підприємства. Найбільш популярні продукти C1 – саме для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку (включаючи нарахування зарплати та управління кадрами), а також для економічної та організаційної діяльності підприємства.

В травні 2017 року компанію 1С включили до санкційного списку України. 15 квітня 2023 року президент України ввів санкції проти компанії терміном на 10 років.

До слова, засновником і директором є Борис Нуралієв, який теж входить у санкційний список України та Польщі з 2022 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фахівці ГУР 2 травня почали масштабну кібератаку на інтернет-провайдери та оператори мобільного зв’язку в Татарстані.

Що відомо про атаку ГУР на Татарстан

  • Повідомлялося, що головним об’єктом кібероперації стали мережі зв’язку в основній економічній зоні Алабуга, де розміщено понад 30 виробництв, зокрема важливі підприємства ОПК.
  • Кіберфахівцям вдалося заблокувати роботу інтернет-мережі в Татарстані та Казані.
  • Також внаслідок DDoS-атаки була зупинена робота мобільного оператора МТС – найбільшого оператора зв’язку ПАО Таттелеком та регіонального оператора зв’язку Уфанет.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *