Магістерські іспити: реєстрація, тести, оголошення результатів

Реєстрація вступників, які цього року бажають стати студентами магістратури, розпочнеться 27 червня.

Відповідна дата визначена календарним планом проведення вступних тестів у магістратуру.

Цього року для вступу у магістратуру абітурієнтам необхідно мати результати магістерського тесту навчальної компетентності та/або магістерського комплексного тесту.

Результат магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) необхідний для вступу на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право»).

Результати магістерського комплексного тесту (МКТ) знадобляться вступникам на спеціальності «Право» та «Міжнародне право».

Реєстрація для участі в тестуванні триватиме до 18 липня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

До 3 серпня зареєстровані учасники отримають електронні запрошення-перепустки з адресою екзаменаційного центру, в якому відбудеться тестування.

Іспити будуть проведені в три сесії: основна (10–17 серпня), додаткова (7–10 вересня) та спеціальна (29 вересня – 3 жовтня).

Результати основної сесії тестування за шкалою 100ー200 балів будуть оголошені до 24 серпня.

У разі неявки на основну сесію з поважних причин, зареєструватися для участі в додатковій сесії МТНК / МКТ можна буде протягом 22–26 серпня.

Результати додаткової сесії буде оголошено до 13 вересня.

Спеціальна сесія іспитів до магістратури буде проведена для тих вступників, які не зможуть взяти участь у попередніх. Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками триватиме впродовж 12–16 вересня. Результати спеціальної сесії тестування буде оголошено до 6 жовтня.

З метою підготовки до тестування вступники можуть скористатися дистанційним сервісом підготовки ЗНО-ОНЛАЙН і пройти демонстраційний варіант магістерського тесту навчальних компетентностей.

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

вступ на магістра

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *