Мін’юст затвердив Порядки прийому до вишів та коледжів

У Міністерстві юстиції України зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти.

За інформацією Міністерства освіти і науки, ключовим інструментом вступної кампанії 2023 року стає особистий електронний кабінет вступника, що надає можливість внести необхідні дані для подання заяв як на вступні випробування у закладі освіти, так і на участь у конкурсному відборі, дистанційно.

Для підтвердження вибору місця навчання абітурієнтам 2023 року достатньо буде визначитися в особистому електронному кабінеті вступника.

Конкурсний відбір до коледжів буде відбуватись на основі творчого конкурсу або співбесіди для тих, хто вступатиме на бюджет, та на основі мотиваційних листів для вступників на контракт.

Для вступу на бакалавра абітурієнти складатимуть НМТ або творчий конкурс (для мистецьких та спортивних спеціальностей).

Вступників до магістратури у 2023 році зараховуватимуть за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) або фахового іспиту в закладі освіти.

У 2023 році збережені усі пільги та пільгові категорії, що передбачені законами, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій.

Вступники, які зареєстровані та перебувають на ТОТ, зможуть пройти процедури вступної кампанії дистанційно та укласти договір про навчання впродовж трьох місяців після початку навчання.

Застосування пільг для жителів з територій активних бойових дій (територій можливих бойових дій) буде визначено у травні з урахуванням розвитку воєнно-політичної ситуації в Україні.

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

вступ на магістра вступ на бакалавра

Источник: osvita.ua

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Один коментар

  1. Останнім часом багато моїх знайомих дивуються, від чого я так розцвіла і виглядаю щасливою. Але ж раніше я була похмурішою за хмару. Адже мене кинув мій коханий чоловік і мені без нього навіть жити не хотілося. Але за порадою своєї тітки я звернулася по допомогу до знаменитої провісниці матінки Софії. Ця мудра жінка швидко виявила джерело зла – міську молоду відрядну, яка оточила мого чоловіка. Матінка Софія мене заспокоїла і сказала чекати повернення мого блудного Степушки.
    Не минуло й 3 днів, як на порозі з’явився мій ненаглядний. Я його спершу тиждень мучила, не пускаючи до себе, а потім, звичайно, пробачила. Тепер ми разом і щасливі, завдяки матінці Софії.
    Якщо хто хоче собі або комусь допомогти в біді, звертайтеся до матінки Софії по вайберу: +38 097 2055050.

    No votes yet.
    Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *