Мінцифри запускає проект з навчання ІТ-спеціальностей

Міністерство цифрової трансформації разом із партнерами, блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером, запускає новий проект IT Generation. Завдяки йому українці зможуть безоплатно отримати професію у сфері IT.

Проект запускається разом з партнерами Мінцифри блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером.

Прийом заявок від шкіл розпочнеться у липні, а вже в серпні заявки прийматимуться від студентів.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначають, що в Україні наразі нараховується більше 10 млн внутрішньо переміщених осіб, а ІТ залишається однією з небагатьох індустрій, які продовжують стабільно працювати та розвиватися.

Незважаючи на повномасштабну війну, українські ІТ-компанії зберігають свої потужності, виконують контракти, а отже, потребують кваліфікованих працівників.

Основна мета IT Generation – допомогти талановитим українцям знайти себе в одній з найперспективніших сфер, продовжити працювати та розвивати українську економіку заради перемоги та успішного майбутнього нашої держави.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, освіта та можливість опанувати нову професію в нинішніх умовах надзвичайно важлива.

«Сьогодні ми запускаємо пілотний проєкт IT Generation. Він ляже в основу масштабного національного проекту, який запуститься найближчим часом і дасть можливість 60 тисячам українців здобути безоплатну та якісну ІТ-освіту. Так ми зможемо вирішити кадрову проблему в IT, що дозволить галузі розвиватися швидше. Разом з тим ІT Generation дасть можливість людям, що втратили роботу через війну, знайти себе в новій перспективній галузі», — зазначає Федоров.

Навчання за програмою триватиме від 2 до 6 місяців. У проекті зможуть взяти участь громадяни України віком від 21 до 60 років, які не здобувають формальну освіту та не мають кваліфікації й досвіду роботи в ІТ. Рекомендований рівень володіння англійською мовою — В1 (середній).

Учасники програми зможуть вивчати: Blockchain Development, FrontEnd, QA, JavaScript, Python, Java, а також нетехнічні програми: ProjectProduct Management, UX/UI design, Digital Marketing, Business Analysis, HR.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *