МОН і МОЗ доручено прискорити вакцинацію освітян

Профільні міністерства мають прискорити темпи вакцинації вчителів та інших працівників закладів освіти через запланований найближчим часом перехід країни до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради, на якій було обговорено зміни до карантинної постанови Кабінету Міністрів. 

Зокрема, прем’єр-міністр наголосив на важливості вакцинації колективів закладів освіти для того, щоб убезпечити дітей від хвороби під час навчання. 

«Надзвичайно важливо прискорити темпи вакцинації вчителів та інших працівників закладів освіти. Профільні міністерства мають активно пропрацювати цю тему з регіонами, адже вже найближчим часом країна перейде до жовтої зони», – зазначив Шмигаль. 

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, за минулий тиждень 60 511 освітян вакцинувалися першої дозою і 57 490 освітян отримали другу дозу вакцини. 

Як відомо, при переведенні всієї території України з «зеленого» на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки працювати у звичайному режимі зможуть лише заклади освіти, колективи яких провакциновані на рівні щонайменше 80%.

коронавірус

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *