Неповнолітні зможуть отримувати виплати за вакцинацію

Президент України Володимир Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання підготувати окрему програму виплати 1 тисячі грн у межах програми «єПідтримка» для українських громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Про це йдеться у повідомленні Офісу Президента України за підсумками наради з представниками уряду.

За інформацією прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, уже понад 6,7 млн українців подали заявки на отримання 1 тисячі грн допомоги від держави в межах ініційованої президентом програми «єПідтримка».

За його словами, наразі допомогу виплачують вісім банків-партнерів, ще 15 фінансових установ мають долучитися до програми. На відповідні рахунки українців уже перераховано 6 млрд грн. У межах програми громадяни скористалися 1 млрд грн, із яких на книжки було витрачено 35% коштів. На кіно українці витратили – 29%, залізничні квитки – 13%, театри – 12%, спортклуби – 7,5% тощо.

Розробляється порядок запровадження категорії «ліки» для повністю вакцинованих людей віком понад 60 років.

«Наразі проти COVID-19 в Україні вакциновано 14,8 млн осіб, з яких 13,98 млн отримали дві дози. 9 січня відкрилася можливість щеплення бустерною дозою. І на сьогодні додаткову дозу отримало 20 тисяч осіб», – розповів прем’єр-міністр.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *